Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Вівторок, 05 травня 2020 11:52

Громадський проєкт Києва

Громадський проєкт Києва - платформа реалізації ідей для партнерів Національного авіаційного університету.

Запропоновані нами проєкти:

успішно пройшли експертизу і отримали позитивний висновок!

Керівник проєкту (лідер команди) - доктор педагогічних наук, професор Муранова Наталія Петрівна.

Проєкти буде реалізовано на базі шкіл Святошинського району м.Києва, а саме:

Змінюємо освіту на краще разом! Голосування незабаром! Долучайтеся до нашої команди, голосуйте за креативні ідії! Адже все найкраще в Україні повинно належати дітям!