Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Середа, 06 травня 2020 08:04

Науковці НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ стали активними учасниками Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Організаційно-практичні засади розвитку цифрового освітнього простору закладу освіти» за міжнародною участю вчених з Франції та Канади, що успішно стартувала 5 травня 2020 року.

Організатор ‑ кафедра відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Цільова аудиторія ‑ понад 200 представників освіти та науки з різних регіонів України.

Проблемне поле конференції:

• роль відкритості у сприянні освітнім інноваціям та трансформації системи освіти України;
  • застосування ІКТ в освітньому процесі в умовах глобального карантину в зв’язку з пандемією COVID-19;
  • новітні небезпеки в Інтернет-просторі;
  • теорія і практика методичних систем електронного навчання;
  • досвід упровадження інноваційних форм, інтерактивних технологій, сучасних систем управління освітніми ресурсами в освітній діяльності закладів освіти;
  • практика застосування хмарних технологій в управлінні цифровим закладом освіти.

Спікери ‑ науковці кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: Спірін О.М., д.пед.н, професор, член-кореспондент НАПН України, проректор з науково-методичної роботи та цифровізації; Карташова Л.А., д.пед.н., професор, заступник директора Центрального інституту післядипломної освіти з дистанційного навчання; Касьян С.П., к.пед.н., завідувач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ; Ляхоцька Л.Л., к.пед.н., доцент; Кондратова Л.Г., к.пед.н., доцент; Антощук С.В., к.пед.н., доцент; Гущина Н.І., к.пед.н., доцент; Бойченко О.А., старший викладач; Андрос М.Є., старший викладач.

Матеріали конференції на сайті: https://sites.google.com/view/vosikt

Щиро вдячні колегам-партнерам за змістовні наукові доповіді, високу якість презентаційних матеріалів та належну організацію заходу. Адже саме зараз на часі є актуальним питання цифровізації ЗВО та налагодження дієвих освітніх цифрових комунікацій!