Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Середа, 06 травня 2020 10:40

Інтернет-олімпіада – сучасний інструмент дистанційного навчання

5 травня 2020 року викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін НН інституту інноваційних освітніх технологій стали учасниками вебінару «Інтернет-олімпіада – сучасний інструмент дистанційного навчання та контролю знань», що є особливо актуальним в умовах обмеженого доступу організації проведення очного туру олімпіад із абітурієнтами.

Під час вебінару спікер онлайн-платформи освітнього проекту «На Урок» Любов Цукор розповіла про місце інтернет-олімпіад у дистаційному навчанні, поділилася власним досвідом роботи, а також детально продемонструвала особливості інтернет-олімпіади «На Урок», її формат і переваги для учасників та викладачів.

Під час карантинних обмежень дистанційне навчання є викликом для всіх освітян. Але це і певні можливості, які варто використовувати, перш ніж ми повернемось до звичного формату організації освітнього процесу та проведення заходів звичного формату.