Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Субота, 09 травня 2020 07:22

Вітання з Днем Перемоги!

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні колеги, студенти, друзі!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим і радісним святом Перемоги!

9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за Батьківщину. День Перемоги уособлює мужність славних синів і дочок нашого народу. Занадто високою була ціна Перемоги. Вдячні за незламність духу всім, хто наблизив цей день.

Знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни.

Зичимо вам та вашим близьким міцного здоров’я, радості від кожного прожитого дня, добра, злагоди, мирного неба, щасливих і довгих років життя. Бажаємо, щоб мир і весна завжди зігрівали ваші серця. Бажаємо вам професійних висот і нових перемог на славу України!

Нехай Велика Перемога живе у спогадах і у душах людей та об’єднує нас. Нехай ніколи не зникає непохитна віра, оптимізм, впевненість у світле майбутнє рідної Вітчизни.

Хай всі живуть в мирі! Хай кожен день буде успішним! Хай буде мир!

З Днем Перемоги!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ,