Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Неділя, 10 травня 2020 10:00

Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «телекомунікації»

У стінах Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова було проведено засідання секції «Інформаційні мережі зв’язку» підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Телекомунікації».

Участь у роботі галузевої конкурсної комісії прийняв заступник директора ННІІОТ, кандидат технічних наук Віктор Гнатюк, за що його було нагороджено Подякою ректора Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова.

Через карантині обмеження, що діють в Україні, ця конференція відбувалася дистанційно.

Напередодні конференції члени галузевої конкурсної комісії ознайомилися з презентаціями учасників заходу, студенти були запрошені лише для сесії запитань членів комісії та відповідей на них. Уся іншу роботу комісії проводилася шляхом обміну документами через хмарні платформи Google та OwnCloud на серверній базі академії. Відеозв’язок організували через платформу Jitsi, а також на базі серверів Академії зв’язку.

Усього на цьому заході було розглянуто 19 робіт студентів з напряму «телекомунікації», що були надіслані з різних куточків нашої держави.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «телекомунікації» нагороди учасникам було розподілено таким чином:

диплом I ступеня – Мруць Мар’яна Сергіївна, студентка Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

диплом II ступеня – Мороз Анастасія Миколаївна, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

диплом III ступеня – Балєєв Ілля Сергійович, студент Одеської національної академії зв’язку імені О. С. Попова.

Загалом конференція відбулася успішно, що ще раз підтверджує професіоналізм організаторів та студентів в галузі телекомунікаційних технологій.