Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Неділя, 10 травня 2020 10:13

Вітання з Днем матері

Найсвятіше для нас почуття Батьківщини

неодмінно асоціюється з маминою піснею…

Василь Скуратівський

День матері – одне із самих світлих і зворушливих свят, яке Україна традиційно відзначає у другу неділю травня.

День матері – свято любові й шани, адже все найкраще в нашому житті починається з мами. Кожен із дитинства несе в душі неповторний образ своєї матері. Жінка споконвіку вважається берегинею роду і родинного затишку. Матері передають із покоління в покоління культуру і духовність. Материнська любов, материнське слово, материнська колискова і материнські молитви оберігають нас все життя, додають впевненості та віри у щасливе майбутнє. Материнські уроки залишаються головним дороговказом на нашій життєвій ниві.

Дорогі матері!

Нехай ваші серця зігрівають тепло людської вдячності і турбота рідних і близьких! Кожен день буде наповнений радісними, яскравими і приємними подіями! Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, нових успіхів та усіх земних щедрот! Щастя, натхнення, благополуччя, довгих років життя, душевного спокою і радості!

Хай вдячними і люблячими будуть ваші діти. Хай у ваших оселях панують мир і злагода. Хай добром відгукуються у серцях дітей ваші нескінченні турботи, відданість і любов.

Низький уклін всім матерям!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ,

директор, професор Наталія Муранова