Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Неділя, 10 травня 2020 10:16

Майстер-класи як підвищення професійної майстерності

6 травня 2020 року науковці та працівники НН інституту інноваційних освітніх технологій стали активними учасниками серії онлайн майстер-класів та офлайн-панельної дискусії «Чи потрібна онлайн vs офлайн освіта в Україні?» в рамках конференції «Організаційно-практичні засади розвитку цифрового освітнього простору закладу освіти» кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Професійний інтерес до майстер-класів виявили понад 200 учасників з п’яти областей України (Київська, Донецька, Львівська, Вінницька, Запорізька) Програма передбачала сучасні майстер-класи, а саме: «Використання офісних програм Microsoft в професійній діяльності сучасного педагога» (Сергій Касьян); «Супровід дистанційного навчання засобами інтерактивної комунікації» (Оксана Бойченко); «Створення тестів з використанням веб-ресурсу OnLineTestPad» (Мирослав Андрос); «Три кроки для створення персонального сайту-портфоліо» (Наталія Гущина); «Використання веб-ресурсів для створення інфографіки» (Людмила Кондратова); «Методика створення освітніх веб-квестів» (Леонід Романов).

У процесі засідань відбулася комунікація провідних науковців України та практиків-освітян щодо тенденцій впровадження та подальшого розвитку цифрового освітнього простору, технологій дистанційного навчання в освітній процес закладу освіти; організаційно-методичного забезпечення дистанційного навчання в Україні; спрямування результатів наукових досліджень на модернізацію онлайн-освітнього процесу; розширення можливостей керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів у галузі використання потенціалу цифрових технологій для підвищення ефективності та якості організації освітнього процесу.

Практичні навички отримані в процесі майстер-класів сприятимуть підвищення професійної майстерності викладачів, компетентності у використанні інформаційних сучасних технологій; організації якісного дистанційного навчання в системі освіти; розвитку освітніх комунікацій в умовах цифрового суспільства.

Дякуємо модераторам за змістовні доповіді, безліч корисної інформації та отримані знання!

Сайт конференції https://sites.google.com/view/vosikt

Сторінка панельної дискусії: https://cutt.ly/4ylfjTC