Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Неділя, 10 травня 2020 10:35

Панельна дискусія «Дистанційна освіта та університети. Чи можливо повноцінно замінити очну освіту?»

07 травня 2020 року адміністрація та викладачі інституту стали учасниками онлайн дискусії «Дистанційна освіта та університети. Чи можливо повноцінно замінити очну освіту?». Дискусія відбулася з урахуванням думки освітян, університетів, МОН України та індустрії.

Спікери ‑ Єгор Стадний, заступник міністра освіти і науки України; Володимир Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка; Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук Українського католицького університету; Віктор Матусов, молодший віце-президент з інжинірингу GlobalLogic Ukraine. Модератор ‑ Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic Ukraine.

У фокусі обговорення була надзвичайно актуальна проблема організації дистанційного навчання у закладах вищої освіти в умовах карантинного обмеження. Під час дискусії спікери обговорювали та ділилися досвідом організації дистанційної освіта в провідних університетах країни; обговорювали досягнення в організації освітнього процесу під час пандемії та забезпечення якості освіти; особливості організації освітнього процесу з використанням інформаційних технологій; піднімали актуальні проблеми представників академічного середовища, які потребують негайного вирішення на рівні держави та закладів освіти.