• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Неділя, 10 травня 2020 10:40

До уваги вступників у магістратуру!

Шановні студенти! У Національному авіаційному університеті, на підставі рекомендацій МОН України, реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ для вступу на освітній ступень магістра розпочинається з 09:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

Вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на офіційну електронну адресу відбіркової комісії факультету / інституту скановані копії / фотокопії (формати pdf, jpg):

  • заповнену заяву-анкету;
  • документ, що посвідчує особу;.
  • облікову картку платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень), (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (з урахуванням норм, наведених у пунктах 3–7 розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний, статус особи, та фотографічного зображення на них);
  • довідку, видану за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО). У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія або відбіркова комісія факультету (інституту) на підставі отриманих сканкопій (фотокопій) здійснює перевірку документів, реєстрацію вступника для проходження ЄВІ/ЄФВВ та відправляє скановану копію екзаменаційного листка вступнику на електронну адресу, що вказана в анкеті. Якщо після перевірки документів установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, буде надіслано повідомлення про відмову в реєстрації та вказано причину відмови. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної (відбіркової) комісії. Оформлений екзаменаційний лист зберігається в Приймальній (відбірковій) комісії та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків. Оформлений екзаменаційний лист може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність у анкеті. У такому випадку у журналі видачі екзаменаційних листків фіксуються реквізити відповідного поштового відправлення.

Звертаємо увагу, що при реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), скасовано проведення додаткових фахових вступних випробувань при вступі до магістратури Національного авіаційного університету. 

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ на денну та заочну форми навчання буде здійснюватися на факультетах/інститутах. 

Детальна інформація на сайті приймальної комісії НАУ: http://pk.nau.edu.ua/reiestratsiia-na-ievi-iefvv/

Бажаємо успіхів!

Адміністрація ННІІОТ

Прочитано 233 разів