Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Вівторок, 12 травня 2020 07:27

Загальнонаціональний карантин продовжено

Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду 4 травня.

Т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій зазначила, що «рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня... Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року».

Відповідно до рішення Кабміну від 4 травня 2020 року Національний авіаційний університет продовжує працювати в онлайн-режимі з використанням технологій дистанційного навчання.