Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Субота, 16 травня 2020 07:08

Вітання до Дня науки

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти та юні дослідники!

Щиросердечно вітаємо вас з Днем науки - професійним святом науковців України! Розвиток української науки, ефективне використання результатів наукових досліджень, упровадження новітніх технологій є основою економічного зростання держави та інтелектуального, духовного потенціалу нації, запорука майбутнього суспільства. Це свято - вшанування та поваги людей, які є символом відданості її величності «Науці». Тільки потужний розвиток науки в Україні дозволить повноцінно увійти у Європейський простір, досягнути економічного зростання, примножити світові здобутки. Науковий потенціал та професіоналізм українських вчених високо цінується в усьому світі. Віримо, що наша велика і благородна справа буде підтримана молодим поколінням рідної Батьківщини.

Національний авіаційний університет по праву пишається науковцями і вченими упродовж багатьох поколінь. Саме вони внести значний вклад у розвиток різних галузей науки і техніки, що сприяє і сприятиме побудові динамічної конкурентоспроможної економіки, яка здатна забезпечити сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

А впровадження в НАУ програми «Обдарована особистість», що реалізується на базі Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, розкриває нові можливості для учнівської молоді щодо розвитку талантів, самовдосконалення, творчого потенціалу, самореалізації та здійснення власних науково-дослідницьких робіт у наукових лабораторіях університету.

Зичимо кожному з вас мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, глибокої віри, зростання, професійної інтуїції. Бажаємо вам творчого неспокою, невичерпної енергії, високого професіоналізму, оптимізму, наукових успіхів та нових відкриттів в ім’я народу, на славу Національного авіаційного університету, Науки та процвітання України!

Хай завжди вас супроводжує творче натхнення! Щасти Вам!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ, директор

професор Наталія Муранова