• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Субота, 16 травня 2020 07:08

Вітання до Дня науки

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти та юні дослідники!

Щиросердечно вітаємо вас з Днем науки - професійним святом науковців України! Розвиток української науки, ефективне використання результатів наукових досліджень, упровадження новітніх технологій є основою економічного зростання держави та інтелектуального, духовного потенціалу нації, запорука майбутнього суспільства. Це свято - вшанування та поваги людей, які є символом відданості її величності «Науці». Тільки потужний розвиток науки в Україні дозволить повноцінно увійти у Європейський простір, досягнути економічного зростання, примножити світові здобутки. Науковий потенціал та професіоналізм українських вчених високо цінується в усьому світі. Віримо, що наша велика і благородна справа буде підтримана молодим поколінням рідної Батьківщини.

 

Національний авіаційний університет по праву пишається науковцями і вченими упродовж багатьох поколінь. Саме вони внести значний вклад у розвиток різних галузей науки і техніки, що сприяє і сприятиме побудові динамічної конкурентоспроможної економіки, яка здатна забезпечити сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

А впровадження в НАУ програми «Обдарована особистість», що реалізується на базі Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, розкриває нові можливості для учнівської молоді щодо розвитку талантів, самовдосконалення, творчого потенціалу, самореалізації та здійснення власних науково-дослідницьких робіт у наукових лабораторіях університету. 

 

Зичимо кожному з вас мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, глибокої віри, зростання, професійної інтуїції. Бажаємо вам творчого неспокою, невичерпної енергії, високого професіоналізму, оптимізму, наукових успіхів та нових відкриттів в ім’я народу, на славу Національного авіаційного університету, Науки та процвітання України!

Хай завжди вас супроводжує творче натхнення! Щасти Вам!

 

З повагою колектив ННІІОТ НАУ, директор

професор Наталія Муранова

Прочитано 28 разів