Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Понеділок, 18 травня 2020 07:52

До уваги науковців та освітян!

Запрошуємо Вас до участі в VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти», що відбудеться 9 червня 2020 року в режимі онлайн на платформі Zoom.

Організатор – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Участь – безкоштовна.

Секції конференції:

• Психолого-педагогічні засади розвитку особистості.
  • Неперервна освіта як чинник професійного розвитку і самореалізації особистості.
  • Формування національної еліти: концепція, реалізація, творчий пошук.
  • Удосконалення педагогічної майстерності як пріоритетний напрям професійного розвитку.
  • Інноваційні технології в підготовці висококваліфікованих фахівців.
  • Пріоритети доуніверситетської підготовки в системі освіти вищої школи.

Онлайн-реєстрація до 05 червня 2020 р. за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/naukova-robota/konferentsii/item/23-iv-vseukrainska-naukovopraktychna-konferentsiia

Безкоштовно для учасників планується: участь у конференції; друк програми конференції; верстка та редагування наукової збірки матеріалів конференції та надання її в електронному формат pdf; розміщення збірки матеріалів конференції на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, сертифікат учасника.

Відповідальний секретар: завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, кандидат технічних наук, доцент – Бруяка Ольга Олегівна.

Адреса: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, тел.: (044)406–72–02, (044)406–79–08, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. http://iiot.nau.edu.ua/