• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Понеділок, 18 травня 2020 08:01

Відкрите заняття з дисципліни «Логістика»

Відкрита лекція проходила в режимі онлайн на платформі Zoom. На занятті були присутні студенти, дирекція інституту, науково-педагогічні працівники кафедри. 

Тема лекції «Логістика запасів. Транспортна логістика» відповідала робочі навчальній програмі. Мета лекції – визначити поняття «матеріальний запас», розглянути класифікацію запасів та провести моделювання систем управління запасами в логістичній системі.

Основні завдання лекції, які були успішно та професійно реалізовані й виконані, це - визначити основні поняття логістики запасів; провести класифікацію запасів; визначити оптимальний рівень запасів за формулою Вільсона; обґрунтувати основні цілі створення запасів; розглянути особливості системи управління запасами з фіксованим рівнем замовлення та з фіксованим інтервалом між постачаннями; роз’язати задачі управління запасами.

Лекція супроводжувалася змістовною презентацією, у рамках якої доцентом Оленою Казанською було ґрунтовно розкрито наступні питання: «Матеріальні запаси, причини їх створення», «Види матеріальних запасів», «Система управління запасами з фіксованим розміром замовлення», «Система управління запасами з фіксованим інтервалом часу між замовленням».

Лекцію доцентом Оленою Казанською проведено на належному науково-методичному рівні, грамотно сформульовано мету і завдання, чітко визначено логічні взаємозв’язки окремих структурних частин. Зміст лекції повністю відповідає вимогам навчальної програми та меті поставлених завдань. Мети лекції досягнуто та проведено відповідно до проголошеного плану. Загальна оцінка за результатами обговорення - позитивна.

Прочитано 34 разів