Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Понеділок, 18 травня 2020 08:01

Відкрите заняття з дисципліни «Логістика»

Відкрита лекція проходила в режимі онлайн на платформі Zoom. На занятті були присутні студенти, дирекція інституту, науково-педагогічні працівники кафедри.

Тема лекції «Логістика запасів. Транспортна логістика» відповідала робочі навчальній програмі. Мета лекції – визначити поняття «матеріальний запас», розглянути класифікацію запасів та провести моделювання систем управління запасами в логістичній системі.

Основні завдання лекції, які були успішно та професійно реалізовані й виконані, це - визначити основні поняття логістики запасів; провести класифікацію запасів; визначити оптимальний рівень запасів за формулою Вільсона; обґрунтувати основні цілі створення запасів; розглянути особливості системи управління запасами з фіксованим рівнем замовлення та з фіксованим інтервалом між постачаннями; роз’язати задачі управління запасами.

Лекція супроводжувалася змістовною презентацією, у рамках якої доцентом Оленою Казанською було ґрунтовно розкрито наступні питання: «Матеріальні запаси, причини їх створення», «Види матеріальних запасів», «Система управління запасами з фіксованим розміром замовлення», «Система управління запасами з фіксованим інтервалом часу між замовленням».

Лекцію доцентом Оленою Казанською проведено на належному науково-методичному рівні, грамотно сформульовано мету і завдання, чітко визначено логічні взаємозв’язки окремих структурних частин. Зміст лекції повністю відповідає вимогам навчальної програми та меті поставлених завдань. Мети лекції досягнуто та проведено відповідно до проголошеного плану. Загальна оцінка за результатами обговорення - позитивна.