Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Вівторок, 19 травня 2020 10:43

До уваги науковців і освітян!

Запрошуємо Вас до участі в І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», що відбудеться 16 червня 2020 року в Національному авіаційному університеті.

Участь безкоштовна.

Секції конференції:

• Дистанційна освіта: становлення й проблеми розвитку.
  • Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності студентів у процесі дистанційного навчання.
  • Актуальні проблеми якості освіти та технологій у середній та вищій школі.
  • Упровадження інноваційних, інформаційно-комунікаційних і комп’ютерних технологій та засобів навчання у професійній освіті.

Онлайн-реєстрація за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/naukova-robota/konferentsii/item/505-vseukrainska-naukovopraktychna-konferentsiia%D0%BC

Інформаційний лист: http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/conference/inform_list%3Adistance.pdf

Безкоштовно для учасників планується: участь у конференції; друк програми конференції; верстка та редагування наукової збірки Матеріалів конференції та надання її в електронному формат pdf; розміщення Матеріалів конференції на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ; сертифікат учасника.

Відповідальний секретар: завідувач кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти, доктор наук з державного управління, професор – Ткачова Наталія Миколаївна.

Адреса: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова 1, корп. 8а, каб. 309
Тел.: (044)406-73-27