Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Четвер, 21 травня 2020 15:13

Найщиріші вітання з Днем вишиванки Вітаємо викладачів та студентів з Днем вишиванки!

21 травняВсесвітній день вишиванки, який єднає українців. Міжнародне свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу.

У 2020 році День вишиванки присвячується українській родині та родоводу. Із сивої давнини відомо, що вишиванка вважається родинним оберегом, символом мудрості, благополуччя, любові та краси, родинної памяті, міцного здоровя, тепла материнських рук та щасливої долі. Вишита сорочка, вишитий рушник передавалася із покоління в покоління, з роду в рід як безцінна реліквія. Вишиванка з батьківської хати будить у людських серцях священні патріотичні почуття. У цей день кожен, хто налаштований на збереження культури, може долучитися до свята, одягнувши улюблену вишиванку.

Таку традицію завжди підтримує Національний авіаційний університет. Професорсько-викладацький склад університету та студенти активно долучаються до народного свята.

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ взяли участь у онлайн флешмобі «Україна-вишиванка» (https://www.facebook.com/iiot.nau/).

До флешмобу всі охочі фотографуються або виставляли світлини із родинних та колективних архівів. Люди в День вишиванки веселі та усміхнені. У мережі відбуваються цікаві конкурси «Найкраща вишиванка» або «Фото у вишиванці» тощо. Носіння вишиванок стало популярним явищем. Вишиванка – національна святиня. В орнаменті вишиванки, як у стародавньому літописі, можна побачити думки, настрої та історію нашої країни. Фото у вишиванках викладають у мережі в Україні та за кордоном. Таким чином люди виражають свою національну та громадянську позицію.

День вишиванки сприяє культурному відродженню багатонаціонального українського народу. Сьогодні вишивка збагачується та наповнюється новими аспектами. Для багатьох українців вишиванка – це сімейна реліквія. Вишиванка – це генетичний код нації, яка надихає на творчість. Яскрава вишиванка – це стильний і вишуканий одяг, який стає все більш популярним.

Долучаймося до свята, одягнувши вишиванку! Нехай це свято додає віри, енергії, наснаги та впевненості у завтрашньому дні. Нас обєднує високе почуття любові до українських народних традицій. Бажаємо всім миру заради процвітання рідної України!

Колектив Навчально-наукового інститут інноваційних освітніх технологійНАУ вітає всіх зі святом з Днем вишиванки!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ,

директор, професор Наталія Муранова