• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Середа, 27 травня 2020 09:01

Альманах юних літераторів «Білий голуб»

У 2019-2020 навчальному році Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету започаткував Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб», який відбувся до Всесвітнього дня книги і авторського права. Конкурс спрямований на підтримку обдарованих учнів і студентів у галузі «Літературна творчість» й творчої праці талановитих педагогів.

Різноманітний і оригінальний світ поезії завжди привертає увагу великої дитячої та дорослої аудиторії читачів. За результатами конкурсу вийшов електронний варіант альманаху юних літераторів «Білий голуб». Любов до України стала лейтмотивом книжки. Історичне минуле, непросте сьогодення і світле майбутнє червоною ниткою пройшли через основні напрями конкурсу: літературна творчість і духовність особистості, зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

Альманах «Білий голуб» об’єднав щирі вірші переможців, призерів та членів журі Всеукраїнського поетичного конкурсу. Поезія зі сторінок збірника сповнена любові до рідного краю, поваги до традицій українського народу, вболівання за долю людей і Батьківщини, впевненості у завтрашньому дні, безмежної віри в перемогу добра та в свою країну. Актуально для нашого часу звучать вірші присвячені воїнам-захисникам, тим, хто сьогодні захищає державу ціною власного здоров’я і життя за мирненебо і щасливе майбутнє.

Поетичне слово, наповнене високою духовністю, збагачує, допомагає жити, працювати, навчатись і мріяти. Гортаючи сторінки збірника, читачі доторкнуться серцем до поезії учасників конкурсу із Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва.

Творчий порив юних талантів і обдарувань надихає, звеличує та окриляє. Сподіваємося, що поетичний збірник «Білий голуб» не залишить байдужих, подарує естетичну насолодуі додасть всім читачам життєвої наснаги та творчого натхнення на славу Вітчизни.

Хай «білий голуб миру» вільно літає над нашою мальовничою Україною!

Літературно-мистецьке свято за результатами Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб» відбудеться 18 червні 2020 року об 11:00 у форматі онлайн на платформі Zoom. На електронну адресу учасників конкурсу буде розіслано доступ до платформи.

Підключитися до конференції Zoom (5 оновлена версія)

https://zoom.us/j/2467196038?pwd=LzRyaFArbXdxOTczNjlDWmpHRmgvdz09

Ідентифікатор конференції:: 246 719 6038

Пароль: 0WSJy4

 

Ознайомитися з Альманах «Білий голуб» можна за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/vseukrainskyi-poetychnyi-konkurs-bilyi-holub 

http://iiot.nau.edu.ua; https://www.facebook.com/iiot.nau/

 

Прочитано 359 разів