Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

П'ятниця, 29 травня 2020 18:21

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Добігає кінця 2019-2020 навчальний рік, який став особливим для всіх освітян України. У період пандемії було непросто всім учасникам освітнього процесу – учням, вчителям і батькам. Але впродовж життя рідна школа завжди залишається берегинею дитинства, знань, мудрості, натхнення і любові для кожного із нас.

Дорогі учні! Бажаємо вам добре відпочити та набратися незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед новим етапом навчання.

А вам, дорогі випускники - щасливої дороги із дитинства у самостійне і доросле життя. На вас чекає відповідальний вибір закладу вищої освіти, свого майбутнього, здійснення правильного професійного вибору. Щиросердечно запрошуємо вас до великої і дружньої родини Національного авіаційного університету задля здійснення власних мрій і починань. Адже диплом випускника НАУ є візитівкою якості, професійної майстерності та визнається конкурентоспроможним у багатьох країнах світу.

Шановні освітяни, вчителі! Щиро вітаємо вас із підведенням підсумків навчального року та дякуємо за вірність обраній професії. Хай ваше мудре слово підтримує і зігріває ваших вихованців. Бажаємо вам високих успіхів, благополуччя, натхненної праці, звершень і відкриттів, здійснення сміливих планів і задумів, гарних подій і здобутків, яскравих уроків, шани, поваги і любові.

Дякуємо батькам за виховання учнівської та студентської молоді, непохитну віру, безмежне терпіння, підтримку та допомогу освітянам!

У цей святковий день зичимо всім мирного неба, міцного здоров’я, подальших успіхів в ім’я українського народу. Щедрої долі вам у житті! Вітаємо всіх із успішним завершенням навчального року!

З повагою директор ННІІОТ НАУ,

доктор педагогічних наук, професор