Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

П'ятниця, 29 травня 2020 18:26

Шановні кияни та гості столиці!

Київ – квітуча столиця України, одне із найбільших і найстаріших міст Європи. Величне і вічно молоде місто, якому понад півтори тисячі років, живе насиченим життям, постійно розвивається, оновлюється, реконструюється та стає кращим. Поруч із сучасними хмарочосами знаходяться шедеври давнини і сьогодення, історичні будівлі, дивовижні пам’ятки мистецтва й архітектури.

Хрещатик – головна вулиця столиці. Центр Києва зберігає давню та новітню історію нашої держави. Пам’ятник засновникам Києва на Дніпрі залишається візитівкою столиці, що символізує довголітню історію. Київ – наша гордість і краса, оспіваний у легендах та піснях. Та окраса столиці України – щирі, мудрі і натхненні люди, які тут живуть, навчаються і працюють. Доля Києва тісно пов’язана із долею синів та дочок рідного краю.

У Києві студентська молодь здобуває знання у найкращих закладах вищої освіти, щоб приносити користь суспільству та рідній країні. Пишаємося тим, що Національний авіаційний університет – один із найпотужніших та найбільших університетів країни, розташований у столиці України.

Стародавній Київ, вічний і молодий, надзвичайно красивий, завжди запрошує і чекає своїх гостей, кількість яких постійно зростає.

Бажаємо зберегти і примножити традиції славного міста-героя Києва на благо українського народу. Миру, наснаги, взаєморозуміння, любові, здобутків, благополуччя та процвітання, дорогі кияни, кожній родині і Україні!

Вітаємо з Днем міста Києва! Вітаємо всіх зі святом!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ,

директор, професор Наталія Муранова