Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Понеділок, 01 червня 2020 09:18

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 9-11 класів ЗЗСО, позашкільних навчальних закладів освіти, професійно-технічної освіти (випускників 2020-2021 рр.) м. Києва та регіонів України до участі в освітньому, науковому та профорієнтаційному проєкті – освітній марафон «Навчання і розвиток», що відбудеться з 04 червня по 30 червня  2020 р. у режимі онлайн.

Проєкт є безкоштовним.

Напрями діяльності - інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний, міжнародний.

Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів навчальних закладів освіти з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО-2021, надання їм допомоги в професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвиток професійних здібностей та наукових інтересів; залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи.

Викладачі й науковці НАУ підготували учасникам програму, що передбачає практичні й лекційні заняття зі шкільних предметів, їх поглиблене вивчення; підготовку до загальнодержавного ЗНО; наукові лекції; День відкритих дверей НАУ; написання пробного ЗНО; тренінги з підготовки до ЗНО; Дні науки; віртуальні екскурсії, мистецьке свято, наукова конференція тощо.

Анонсованими заходами Освітнього марафону «Навчання та розвиток» є:

Організатор і координатор освітнього марафону «Навчання і розвиток» - НН інститут інноваційних освітніх технологій НАУ.

Керівник проєкту – директор, доктор педагогічних наук, професор Муранова Н.П.

Детальна інформація: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8, каб. 609, 610; (044)406–72–09, 406–74–15, 406–74–04; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/