• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Четвер, 04 червня 2020 14:47

Особливий поетичний світ Надії Кир’ян

У Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету у режимі онлайн відбулася творча зустріч із відомою письменницею, перекладачкою і журналісткою Надією Кир’ян, лауреатом літературної премії імені Олени Пчілки для слухачів «Літньої школи» освітнього, наукового та профорієнтаційного проєкту – Освітній марафон «Навчання і розвиток».

Творчість давно стала невід’ємною долею у житті Н.В.Кир’ян, а доля обрала поезію і літературу. Поетична мова – це любов. Світ поезії – захоплюючий і вічний. Світ Надії Кир’ян пройшов через випробування і не втратив чистоти. Її лірика – усвідомлення багатьох складностей, її пейзажі – затишні і глибинні. Під час зустрічі із письменницею, присвяченій творчості Надії Володимирівни: «Вечірня жінка і ранкова жінка», звучали вірші, пісні та важливі і актуальні повідомлення, які увійшли у журналістські статті. Відомі збірки Надії Кир’ян «Рідне»; «Лелеки»; «Чому вусатий колосок?»; «Вечірня жінка і ранкова жінка»; «Дарунок татуся»; «Свято споминів»; «Неслухняна абетка» люблять і вивчають діти, активно впроваджують під час навчально-виховного процесу учителі з різних шкіл України. Надія Кир’ян займається також перекладом поезій з інших мов. У творах авторки відчувається серце і душа, високоосвіченість і працьовитість, безперервне прагнення до глибиннішого осягнення прекрасного.

Надія Кир’ян – творча особистість, яка постійно працює та веде активне громадське життя, співпрацює із композиторами. У неї великий досвід роботи літературного редактора у Національному видавництві дитячої літератури «Веселка» та у часописі «Слово Просвіти».

У травні 2020 року у видавництві «Ліра-К» вийшло публіцистичне видання Н.В. Кирян «Час Героїв: інтерв’ю з учасниками подій часів Революції Гідності та війни на Донеччині», адже працюючи у «Слові Просвіти» письменниця і журналістка Надія Володимирівна зустріла багатьох патріотів-героїв, які своє подвижництво вважають звичайною працею, необхідною для держави. Таким Героям присвятила свою книжку авторка, які «повсякчас сприяють і словом, і ділом розвитку рідної держави, ризикують добробутом, здоров’ям і навіть життям».

Надія Володимирівна відзначила важливість проведення Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб», який започаткував ННІІОТ НАУ та побажала слухачам «Літньої школи» гарно попрацювати, добре відпочити, набратися енергії, сил і здоров’я та вступити у прекрасний заклад – Національний авіаційний університет, де створюють усі необхідні умови для гармонійного розвитку людини. 

Презентація "Творча зустріч з відомою письменницею, перекладачкою і журналісткою Надією Кир’ян"

Інтерв'ю

Прочитано 302 разів