• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Неділя, 07 червня 2020 15:46

Науково-практична конференція для учнів-членів Малої академії наук України

05 червня 2020 року в Національному авіаційному університеті продовжила роботу ХX Міжнародна науково-практична конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» для учнів-членів МАН України та її територіальних відділень.

Конференція відбувалася за 11 напрямами з різних галузей знань в режимі он-лайн на платформі Zoom за участі 80 юних науковців-дослідників, керівників, науковців-експертів університету, представників освітніх центрів міста Києва та областей: Київська, Львівська, Рівненська, Сумська, Черкаська. Захід відбувся в межах реалізації програми НАУ «Обдарована особистість».  

Модератор конференції директор НН інституту інноваційних освітніх технологій, професор Наталія Муранова передала вітання від ректора університету Володимира Ісаєнка, у якому зазначалося: «МАН – заклад, що виконує важливі загальнодержавні функції з пошуку, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих учнів шляхом реалізації десятки масштабних науково-освітніх проектів». Ректор побажав кожному учаснику досягнути вершин успіху на Всеукраїнському конкурс-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, а випускникам – рейтингових сертифікатів ЗНО та висловив подяку науковцям та керівникам, які розвивають талановиту молодь України. 

Привітав юних учасників конференції проректор з навчальної роботи НАУ Артур Гудманян, який відзначив важливу роль МАНу в розвитку обдарованості учнівської молоді, що є важливим фактором для їх подальшої наукової діяльності у вищій школі. Він побажав учасникам плідної роботи, творчості, здійснення мрій і планів, упевненості в собі, творчості. І, звичайно ж, запросив випускників на навчання до НАУ.

Під час роботи конференції було заслухано змістовні доповіді й переглянуто презентаційні матеріали учнів-членів МАН України та її територіальних відділень – Беженар Юлії (Моделювання процесу утворення метеоритних кратерів); Браташ Людмили (Правові основи діяльності національної поліції України); Бондаренко Богдани (Формування світогляду та військово-політичних переконань Романа Шухевича); Гапоненко Юлії (Громадські формування «Варта» як форма забезпечення правопорядку на місцях); Добрянського Дениса (Інвестиційний потенціал заощаджень населення); Дяченко Уляни (Культурна дипломатія українців на прикладі Реймського Євангелія першого зразка встановлення культурних відносин між Україною і Францією); Захарова Владислава (Використання монотонності та екстремальних властивостей функції при розв’язуванні рівнянь, нерівностей та систем); Назаренко Олександра (Створення 3D-моделі сучасного комп’ютерного класу); Старун Дмитра (Шкільна метеостанція для контролю температури, вологості та рівня вуглекислого газу в класі). 

Для юних дослідників прозвучали корисні доповіді-поради від к. іст. н., методиста з науково-дослідної роботи КЗ Фастівської МР «Центр інноваційних освітніх технологій» Галини Бондаренко («МАН – простір можливостей») та к. ф-м. н., наукового співробітника Інституту проблем математичних машин та систем НАН України Антоніни Беженар

В обговоренні наукових доробок учасників конференції взяли участь науковці-експерти НАУ, які були попередньо ознайомлені з тезами та презентаційними матеріалами учасників. 

Рецензенти-експерти професор Петро Павленко; доцент Людмила Лахтіонова; доцент Віктор Гнатюк; доцент Наталія Бем; доцент Олег Захарчук; старший викладач Ірина Варава; доцент Марія Максимюк; доцент Ольга Бруяка; професор Олена Волярська, які прийняли активну участь в обговорені наукових доповідей учнів-членів МАН України, високо їх оцінивши, надали відповідні рекомендації щодо продовження наукових досліджень і висловили бажання до подальшої спільної роботи.

Як підсумок, учасникам було оголошено анонс наукових, освітніх і профорієнтаційних проєктів НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/).

Директор ННІІОТ, професор Наталія Муранова у завершальному слові від імені оргкомітету, експертів, усіх, хто сприяв плідній роботі конференції подякувати учасникам, їх керівникам, що обрали у якості майданчика для апробації власних науково-дослідницьких робіт саме НАУ, де відбувся такий конструктивний діалог. Вона відзначила важливу роль МАН України, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни, адже учні-члени МАН це золотий фонд студентства будь-якого ЗВО нашої держави.

Усі учасники конференції отримають відповідні Сертифікати (Дипломи), програму заходу (http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/conference/Program.pdf) та е-збірку матеріалів (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/naukova-robota/konferentsii/item/619-khx-mizhnarodna-naukovopraktychna-konferentsiia-molodykh-uchenykh-i-studentiv). 

Прочитано 120 разів