• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Понеділок, 08 червня 2020 12:00

Освітній марафон «Навчання і розвиток» стартував в НАУ!

04 червня 2020 року в Національному авіаційному університеті стартував он-лайн профорієнтаційний, освітній та науковий проєкт Освітній марафон «Навчання і розвиток» для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, вихованців гуртків та учнів-членів МАН України. Марафон проходить в межах реалізації програми «Обдарована особистість» і триватиме до 30 червня 2020 року. 

Мета проєкту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів навчальних закладів освіти з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО-2021, надання їм допомоги в професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвиток професійних здібностей та наукових інтересів; залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи.

Викладачі й науковці НАУ підготували учасникам програму, що передбачає практичні й лекційні заняття зі шкільних предметів, їх поглиблене вивчення; підготовку до загальнодержавного ЗНО; наукові лекції; День відкритих дверей НАУ; написання пробного ЗНО; тренінги з підготовки до ЗНО; Дні науки; віртуальні екскурсії, літературно-мистецьке свято, зустрічі з творчими людьми, науково-практичні конференції тощо. 

Усі заходи проєкту є безкоштовними. 

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходів за інтересами.

Ознайомитися з програмою марафону можна за посиланням http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/osvitnii-marafon-navchannia-i-rozvytok

Організатор і координатор Освітнього марафону «Навчання і розвиток» є НН інститут інноваційних освітніх технологій НАУ.

Керівник проєкту – директор, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова.

Детальна інформація: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, кабінет 609, 610; (044)406-72-09, 406-74-15, 406-74-04; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/   

https://www.facebook.com/iiot.nau/

Прочитано 50 разів