Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Неділя, 07 червня 2020 05:03

В НАУ розпочався ІІ тур Всеукраїнських олімпіад для вступників-2020

В Національному авіаційному університеті 8 червня 2020 року стартуватиме ІІ тур Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчальних дисциплін: математика, фізика, хімія, українська мова та література, історія України, географія, біологія, англійська мова. В олімпіадах візьмуть участь 220 переможців І туру.

Підготовці до предметних олімпіад передувала наполеглива та активна робота оргкомітету, членів методичних комісій та журі, членами яких є представники Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, Аерокосмічного факультету, Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії.

Олімпіади ІІ туру є дистанційною формою змагань у синхронному режимі на підставі наказу МОН України «Щодо проведення другого туру Всеукраїнських олімпіад закладів вищої освіти для професійної орієнтації вступників» від 22.04.2020 № 1/9-217, наказу ректора «Про зміни в організації ІІ туру Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету для професійної орієнтації вступників» від 25.05.2020 № 167/од.

Другий (дистанційний) тур Олімпіад проводиться на платформі Moodle (http://moodle.idp.nau.edu.ua/) та на платформі Zoom і триватиме до 11 червня 2020 року (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nau).

Задля налагодження належної комунікації між учасниками олімпіад, членами оргкомітету та журі відбулося ряд робочих он-лайн зустрічей, на яких було оприлюднені «Умови та порядок проведення ІІ (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти».

Керівником олімпіад є Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій.

Бажаємо всім учасникам успіхів, високих балів, адже переможцям і учасникам ІІ етапу олімпіад із природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, нараховуються додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного предмету при розрахунку конкурсного балу від 1 до 10, але не вище 200 балів за предмет. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% балів на ІІ етапі олімпіад і вступатимуть до Національного авіаційного університету.