• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Вівторок, 16 червня 2020 05:27

Літня школа НАУ – 2020 у розпалі

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів. Тож школярі можуть зробити свої канікули більш цікавими і з користю провести час для розвитку власних інтересів і здібностей.

Проєкт реалізується в межах програми «Обдарована особистість» і ставить за мету підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців гуртків та учнів-членів МАН України з предметів шкільного циклу, допрофесійне консультування у середовищі вищої школи, допомогу школярам у професійному самовизначенні та творчій самореалізації.

Школа проходить в онлайн-режимі за інтересами учасників інженерно-технічного, природничо-математичного, гуманітарного, економічного, юридичного та міжнародного спрямування. Науковці університету приготували для старшокласників цікаву програму, що насичена науковими лекціями, віртуальними екскурсіями до технічних музеїв України, літературно-мистецьким святом за підсумками Всеукраїнського літературного конкурсу «Білий голуб», тренінгами з підготовки до загальнодержавного ЗНО, профорієнтаційним опитуванням, пробним ЗНО, творчою зустріччю із відомою поетесою Надією Кир’ян, днями НАУки, переглядом цікавих та корисних науково-популярних фільмів і відео презентацій. На учасників чекає День відкритих дверей і заключний етап Всеукраїнських олімпіад НАУ, по завершення яких вони отримають додаткові бали до рейтингу вступника. А кращі з кращих, активні з активніших учасників будуть нагороджені відзнаками ректора університету.

Організатором і координатором Літньої школи для старшокласників України є Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій. Керівник проєкту – директор ННІІОТ, професор Наталія Муранова.

Долучайтеся до роботи Літньої школи НАУ, адже вона триватиме до 30 червня 2020 року!

Реєстрація: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola
Перегляд онлайн ресурсів на сайті ННІІОТ за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola
або http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/osvitnii-marafon-navchannia-i-rozvytok 


Пишіть нам за адресоюм. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8, каб. 609, 610; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та телефонуйте: (044)406–72–09, 406–74–15, 406–74–04.

Сайтhttp://iiot.nau.edu.ua/

Прочитано 77 разів