• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Понеділок, 22 червня 2020 07:23

Літературно-мистецьке свято «Білий голуб»

18 червня 2020 року за ініціативи Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету відбулося яскраве онлайн дійство  Літературно-мистецьке свято за результатами Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб». 

Свято відкрила голова оргкомітету конкурсу, модератор заходу – директор ННІІОТ, професор Наталія Муранова, привітавши переможців, призерів та їх керівників із відзнаками конкурсу «Білий голуб», що спрямований на підтримку обдарованої учнівської та студентської молоді. 

У вітанні ректора Володимира Ісаєнка було відзначено, що конкурс започатковано вперше в межах реалізації програми «Обдарована особистість», а самовираження юних обдарувань додає наснаги та віри у щасливу долю українського народу.

Голова журі, проректор з навчальної роботи Артур Гудманян підкреслив значення поетичного слова у житті людини та побажав юним літераторам подальших творчих успіхів, щоб зробити вагомий внесок у розвиток літературних надбань нашої держави та нести в світ живу мову українського народу. 

На адресу конкурсу надійшли чисельні вітальні листівки та відгуки від Володимира Широкова (академіка НАН України), Василя Клічака (Заслуженого журналіста України), Маргарити Надутенко (керівника Загальноукраїнського центру словникарства), Володимира Бубира (в.о. голови Київської обласної організації НСП України); Тетяни Кондратенко (головного редактора Всеукраїнської газети «Я сам(а)»), Галини Станіславчук (директора Централізованої бібліотечної системи Голосіївського району м. Києва), Василя Василашка (Заслуженого журналіста України).

Членів журі на святі представляли Юрій Тесля (професор, проректор з інноваційного навчання та інформатизації НАУ), Тетяна Петровська (директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ Національного авіаційного університету, член Національної спілки письменників України), Леся Хоменко-Семенова (доцент Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій).

Переможці конкурсу із помітним хвилюванням і творчим натхненням читали власні щирі вірші, які увійшли в новий однойменний альманах: Чиж Іван, Міняйло Михайло, Каменєва Ніколь, Бородій Каріна, Ільєнко Марія, Крот Олег, Бурдюг Аліна, Говорун Аліна, Француз Вікторія, Корчемна Ангеліна, Шарагіна Вероніка, Карабань Галина, Сухецька Богдана та інші. 

Любов до України стала лейтмотивом альманаху «Біли голуб», який створено із віршів учасників конкурсу з різних областей України (Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва), сторінки якого оживали під час свята.  

У Літературно-мистецькому святі взяли участь науковці та педагогічні працівники НАУ, представники Національної спілки письменників України, представники обласних МАН (Волинської, Чернігівської, Київської), бібліотекарі Централізованої бібліотечної системи Голосіївського району, читачі та бібліотекарі Центральної районної бібліотеки імені Миколи Некрасова Голосіївського району м. Києва та інші.

Дуже важливо, що поруч із юними талантами були керівники мистецьких студій та літературних гуртків разом зі своїми вихованцями, батьки, ті, хто вірить у краще майбутнє, підтримує високі прагнення на благо нашого народу і допомагає вистояти, навчатись і творити.

Теплі слова про творчість юних і про важливість проведення конкурсу сказали керівники літературно-мистецьких гуртків, освітяни та письменники з Київщини: Ольга Лабага, Галина Кулікова, Тетяна Царенко та Григорій Іваненко. 

Окрасою мистецького свята стали музичні подарунки лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів Варвари Калініної (випускниці Софіївсько-Борщагівської філії Святопетрівської дитячої школи мистецтв); Остапенка Марка (випускника КПНЗ «Святопетрівська дитяча школа мистецтв»), Владислава Федорчука (вихованця дитячого хору «Сходинки» Софіївсько-Борщагівського НВК Києво-Святошинського району), які незважаючи на карантинні обмеження зробили відеозапис виступів, що надзвичайно гармонійно вплелася у відеоконференцію

Прозвучав і виступ заслуженої артистки України, лауреата літературної премії імені Григорія Косинки Руслани Лоцман, що додало заходу неабиякої святковості.

Переможці і призери Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб». отримають дипломи від ректора НАУ та книжки – від Національної спілки письменників України, від Київської обласної письменницької організації, від Загальноукраїнського центру словникарства, від Видавничого центру «Просвіта», від поетів та письменники – Юрія Теслі, Василя Клічака, Івана Кокуца, Юлії Бережко-Камінської та Оксани Дібрової. Учителі, керівники гуртків і студій отримають Подяки ректора НАУ та електронне видання «Словники України» від Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України.  

Активне спілкування у чаті, прегляд відеороліка про альманах, світлини на згадку залишили незабутні враження у свіх присутніх. 

Сердечно вітаємо переможців конкурсу, їхніх батьків, керівників-наставників! Бажаємо нових перемог і творчого натхнення. Хай білий голуб надії вільно літає, символізує єдність поколінь, мир і радість життя, сприяє щасливому майбутньому молодого покоління, допомагає втілювати творчі задуми та найкращі прагнення на славу України!

Прочитано 115 разів