Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Вівторок, 23 червня 2020 08:02

Профорієнтаційне опитування для абітурієнтів!

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ пропонує абітурієнтам пройти безкоштовний профорієнтаційний онлайн тест.

Відповівши на питання анкети, майбутні вступники зможуть визначитися із вибором щодо майбутньої професії та сучасними спеціальностями, що найбільше їм підходять.

Після тестування абітурієнтам пропонується дізнатися деталі про спеціальності НАУ, які відповідають їх особистісним нахилам та інтересам.

Пройти профорієнтаційний тест можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSfEdWoC1FCH8YGvOx5NfXqO9lxeqNyFSxh4KVTGuebtUbPA/viewform

Бажаємо вірно обрати професію!