Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Четвер, 25 червня 2020 05:57

Відбувся круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

24 червня 2020 року в Національному авіаційному університеті вперше успішно відбувся круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету», який зібрав коло зацікавлених науковців та освітян закладів вищої освіти України.

Організатор – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ спільно з кафедрою відкритих систем освіти та інформаційно-комунікаційних технологій ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Модератор засідання - професор, директор НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ Наталія Муранова зазначила, що «природа вищої освіти і роль університетів в суспільстві стрімко змінюється. ЗВО конкурують за студентів, науковців та фінанси, і в цифрову епоху виграють лише ті, хто зуміє впровадити нові цифрові можливості. Цифрова стратегія є частиною бізнес-стратегії ЗВО. Студенти все більше вважають виші основним засобом забезпечення власної майбутньої зайнятості, а не просто навчання та саморозвитку. Перед університетами стоїть реальна масштабна задача з охоплення процесів цифровими технологіями, особливо процесу навчання».

Отже, як успішно впроваджувати цифровізацію в університетах і обговорювали науковці й освітяни на засіданні круглого столу.

З ключовими доповідями виступили: доцен Сергій Касьян (Якою буде освіта майбутнього); доцент Лариса Ляхоцька (Інноваційні технології у науковій діяльності цифрового університету); доцент Світлана Антощук (Організація навчально-методичної роботи у цифровому просторі кафедри); доцент Валерія Ковач (Використання чат-ботів як одного із засобів організації дистанційного навчання у ЗВО); професор Сергій Ягодзінський (Дистанційна освіта очима здобувача: проблеми і запити).

Технічний супровід забезпечила Анна Блідар, провідний фахівець Лабораторії електронних засобів дистанційного навчання НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ.

Круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету» сприяв обміну досвідом між освітянами, досягненнями й знаннями, налагодженню комунікації між науковцями, новому поштовху для реалізації стратегічних планів університетів щодо мобілізації зусиль у досягненні поставлених цілей з упровадження цифровізації.