Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Четвер, 25 червня 2020 06:02

Онлайн освіта на платформі Coursera

Провідний фахівець Лабораторії електронних засобів дистанційного навчання Маргарити Нікіфорова ННІІОТ успішно завершили на онлайн платформі Coursera курс «Presentation skills: Designing Presentation Slides», розрахований на чотири тижневих етапи.

Курс охоплює принципи універсального дизайну, шаблони слайдів, кольори, шрифти, типографію, використання фотографій та піктограм, правила композиції та способи створення чітких та змістовних діаграм та графіків.

Мета курсу - ознайомити з набором інструментів для створення простих, зрозумілих та естетичних слайдів, які покращують презентацію мовця.

На першому етапі курсу розглядалися основні принципи дизайну слайдів, на другому – недоліки стандартних шаблонів, підбір кольорів та шрифтів для презентації. На третьому – загальні правила типографії, а також вибір та використання зображень. Останній етап був присвячений побудові діаграм та іншим видам візуалізації даних, у тому числі стилізації таблиць.

Курс включав у собі багато цікавих практичних завдань, які оцінювалися іншими слухачами курсу. Наприклад, треба було змінити дизайн слайду, створити діаграму з тексту, конвертувати таблицю в графік і таке інше. Останнім завданням було повністю змінити дизайн презентації, зробивши її стильною, ефективною та корисною.

Вітаємо нашу колегу з отриманням відповідного Сертифікату. Бажаємо творчості, наснаги, нових здобутків та перемог на шляху до нових знань! Так тримати!