Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Четвер, 25 червня 2020 06:07

Активно навчаємося на освітній онлайн-платформі Coursera

Магістр, провідний фахівець НН інституту інноваційних освітніх технологій Анна Блідар успішно завершила навчання курсу: «Fundamentals of Graphic Design» («Основи графiчного дизайну») на освітній онлайн-платформі Coursera.

Цей курс про графiчний дизайн усюди (вiд презентацiй на конференцiю до принтiв на футболках). Слова i зображення – основнi блоки графiчного дизайну, який містить чотири основнi складовi: зображення, шрифт, форма та колiр, композицiя, що поєднує три попереднi елементи. Саме таке поєднання є однiєю з головних завдань графiчного дизайнера.

Курс подiлено на чотири тижнi, назви тем яких вiповiдають складовим графiчного дизайну.

Тема: 1 - «Fundamentals of Imagemaking» («Основи створення зображення»), де було вивчено рiзнi технiки створення зображень: вiд мiнiмалiзму до абстракцiонiзму; вiд ручного штрихування до створення векторних зображень. Слухачка опанувала вiдмiнностi денотивного та конотативного зображення та виконала вiдповiдне практичне заняття iз застосуванням отриманих знань.

Друга тема – «Fundamentals of Typography» («Основи типографії»), де було вивчено будову букви, яка пропорцiйна будовi людського тiла. У процесі навчання також вивчено термiнологiю типографії, таблицю вимiрювання шрифтiв; проаналiзовано значення шрифтiв. Виконано також практичний тест на перевiрку знань і практичне завдання iз застосуванням шрифтiв.

Третя тами – «Fundamentals of Shape and Color» («Основи форми i кольору»), де було вивчено принципи створення кольорового спектру (колеса); контрастнi та комплементарнi кольори; системи кольорiв, якi використовуються у друцi, на комп’ютерi та на паперi. Слухачка вивчила особливостi форм та виконала вiдповiдне тестування.

У процесі вивчення четвертої теми – «Fundamentals of Composition» («Основи композицiї»), було вивчено рiзнi контрасти: напряму, контрасту, маси, глибини, розмiру: як створювати та використовувати. Опановано як правильно компонувати зображення та шрифти та виконано вiдповiдне практичне заняття.

Вітаємо Анну Блідар із відмінним завершенням курсу! Бажаємо нових звершень і перемог на шляху до знань, кар’єрного зростання, досягнення нових цілей і успішне подолання все нових і нових вершин до успіху! Пишаємося нашою молоддю!