День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 25 червня 2020 18:58

Coursera – чудова можливість навчатися онлайн

Завідувач лабораторії електронних засобів дистанційного навчання ННІІОТ НАУ Людмила Кучерова успішно закінчила другий курс «Mastering Data Analysis in Excel» («Оволодіння аналізом даних в Excel») зі спеціалізації «Excel to MySQL»: Analytic Techniques for Business» («Від Excel до MySQL: способи аналізу бізнес-даних»). Навчання розраховано на 6 тижнів: Introduction to the Specialization, Binary Classification and the Confusion Matrix, Introduction to Measuring Uncertainty, Introduction to Parametric Models, Concepts Needed for Final Project, Case Study: Modeling Credit Card Default Risk and Customer Profitability.

У підсумковому проєкті в якості аналітика бізнес даних розроблено дві моделі, які дозволяють прийняти рішення чи видавати банківські кредитні картки чи відхиляти замовлення. Перша модель зосереджена на мінімізації ризику, а друга - на максимізації прибутку банку. Роль аналітика даних полягає в тому, щоб зменшити невизначеність осіб, які приймають рішення, фінансово цінними кроками, одночасно визначивши кількість невизначеності. Оволоділа практичними знаннями щодо застосування методів аналізу даних, заснованих на двійковій класифікації, теорії інформації та ентропії, лінійній регресії. Всі завдання розроблені для виконання в MS Excel.

Вітаємо з успішним завершенням курсу та отриманням сертифікату!