Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Субота, 27 червня 2020 08:34

Щасти на ЗНО!

В Україні стартувало загальнодержавне ЗНО! Бажаємо нашим абітурієнтам успіхів, натхнення, відмінних результатів, здійснення мрій, високорейтингових сертифікатів та вступу до омріяного вишу України! Нехай щастить на ЗНО! Чекаємо в Національному авіаційному університеті!