Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Неділя, 28 червня 2020 08:41

Шановні викладачі, учні та студенти!

Сердечно вітаємо Вас із визначним національним святом, яке увійшло у літопис рідної країни – Днем Конституції України.

Бажаємо, щоб ця особлива урочиста подія, яка стала оберегом державності та волі, спонукала до новаторських ідей, до творчого пошуку і навчання, до плідної праці і відкриттів.

Зичимо Вам і Вашим рідним суспільної злагоди, родинного щастя, радості і сили, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, благополуччя, щастя і добра, щедрої долі і миру, нових досягнень, успіхів у всіх справах заради розвитку і розквіту рідного краю, процвітання незалежної держави.

Хай мир і злагода сприяють подальшій невпинній розбудові правової держави. Значення конституційних засад неоціненне. Будьмо відповідальними перед сьогоденням, нинішніми і прийдешніми поколіннями, перед світлим майбутнім українського народу. Україна розпочинається з кожного із нас!

З Днем Конституції України! Звершення найкращих задумів!

Добра Вам і щастя! Слава Україні!