Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Понеділок, 29 червня 2020 08:43

Підвищення кваліфікації - запорука якості світи

З 27 січня по 26 червня 2020 року в Національному авіаційному університеті 40 науково-педагогічних і педагогічних працівників успішно завершили підвищення кваліфікації за авторським курсом «Організація дистанційного навчання в закладах освіти».

Організатор підвищення кваліфікації – Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Тематика занять була спланована на запит науковців університету й відображала актуальні проблеми в контексті курсу підвищення кваліфікації, а саме: педагогічної професійної компетентності; самоменеджменту і тайм-менеджменту сучасної освіти; моніторингу управління якістю освіти; практичної робота у віртуальному освітньому середовищі; нормативного забезпечення дистанційного навчання; індивідуального мобільного простору сучасного педагога; дистанційного навчання; Європейського досвіду розвитку системи освіти; інформаційно-комунікаційної компетентності викладача дистанційного навчання; методики організації та проведення вебінару; кібертехнології в освіті; загрози кіберпростору; професійного портфоліо керівника; цифрових технологій в освіті; Е-тестування на основі різних Інтернет-сервісів; цифрової освіти тощо.

Загальна кількість годин (кредитів ЕКТС) за навчальним планом 210 год. (7 кр.). Усі слухачі курсів отримали відповідні сертифікати та набули інтегральної компетентності з модулів: освітологічний та нормативно-правовий; менеджмент і лідерство; інформаційно-комунікаційний; посадово-функціональний; соціально-психологічний; інноваційно-дослідницький; професійно-особистісний розвиток. Як результат навчання – успішний захист випускових робіт, що відбувся в онлайн режими 27 червня 2020 року під керівництвом кураторів груп доцентів С. Касьяна та Л. Ляхоцької.

Лекції, практичні, семінарські заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації професійно підготували і провели професорсько-викладацький склад кафедр Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України – О. Спірін, Л. Ляхоцька, Н. Любченко, Л. Карташова, О. Бондарчук, Т. Лукіна, О. Бойченко, Л. Антонюк, В. Супрун, С. Касьян, Н. Гущіна, М. Андрос, Л. Кондратова, В. Олійник, С. Антощук, В. Биков, Т. Шеремет. Дякуємо колегам- науковцям!

Набуті компетентності слухачами неодмінно сприятимуть забезпеченню якості вищої освіти в Національному авіаційному університеті.