• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Понеділок, 29 червня 2020 08:52

Вручено сертифікати та дипломи учням-членам МАН

Учням-членам МАН України, які стали учасниками XX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», вручено відповідні сертифікати. 

Наукові доробки до наукового збірника подали 74 учні-члени МАН України та її територіальних відділень з областей: Київська, Львівська, Рівненська, Сумська, Черкаська та місто Київ.  

Учні-члени МАН, які представили свої роботи он-лайн також отримали Дипломи учасника. Інші учні, які надіслали свої роботи, отримали сетифікати учасників конференції. За тезами учасників було створено збірку конференції, яка доступна на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/naukova-robota/konferentsii/item/619-khx-mizhnarodna-naukovopraktychna-konferentsiia-molodykh-uchenykh-i-studentiv). 

Обдарована учнівська молодь взяла участь у 11 секціях з різних галузей знань. Доповіді молодих науковців були особливо змістовними, актуальними, пізнавальними та корисними, для деяких з них це був день нових знань, знайомства та обміном досвідом у різних галузях науки. Для учнів-членів МАН конференція стала справжнім науковим майданчиком на базі НАУ, що забезпечила всебічний діалог між науковцями-експертами та старшокласниками. Унікальність заходу в тому, що він поєднав теорію, науково-дослідницьку роботу та практику; є місцем плідних дискусій, насичених виступів, знайомства з науковцями. Наукові керівники та доповідачі відзначили, що конференція пройшла на високому рівні. 

Галина Бондаренко, кандидат історичних наук, методист з науково-дослідницької роботи КЗ «Центр інноваційних освітніх технологій» Фастівської міської ради Київської області від імені керівників учнів подякувала директору Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, професору Наталії Мурановій та колективу НАУ за чудову організацію конференції, опіку молодими талантами, надану можливість бути доповідачами з актуальних і важливих проблем науки. Учасники заходу висловили думку, що саме такі конференції обіцяють стати традиційними для учнів-членів МАН, так як це і нові знання, і натхнення для продовження науково-дослідницької роботи.

Прочитано 84 разів