Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Четвер, 02 липня 2020 06:32

В НАУ завершила роботу літня школа-2020

У НАУ закінчила роботу Літня школа-2020, що проходила в червні в рамках проєкту Освітній марафон «Навчання і розвиток». Понад 6 тисяч учнівзакладів ЗСО, професійно-технічної та позашкільної освіти України бралиучасть у проєкті задля розвитку інтелектуального потенціалу та професійного самовизначення у середовищі вищої школи.

Заняття відбувалися за інтересами учасників та відповідно до напрямів підготовки фахівців університету.

Учасники Літньої школи мали змогу ознайомитися з науковими, освітніми та профорієнтаційними проєктами НАУ, які реалізувалися в канікулярний період задля виконання програми «Обдарована особистість».

Зокрема, це «Пробне ЗНО», «Всеукраїнські учнівські олімпіади НАУ», Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», «Дні НАУки в НАУ», наукові школи НАУ, віртуальні екскурсії по технічним музеям України та Навчальному ангару НАУ, профорієнтаційне опитування, Літературно-мистецьке свято за підсумками Всеукраїнського літературного конкурсу «Білий голуб», тренінги з підготовки до ЗНО, День відкритих дверей, творча зустріч з відомою поетесою Надією Кирян, лекції науковців університету за напрямами навчання, перегляд цікавих та корисних науково-популярних фільмів і відеопрезентацій.

Модератор проєктупрофесор Н. Муранова.

Координатор: Центр обдарованої учнівської молоді.

Чекаємо учасників заходу на освітніх, профорієнтаційних, наукових проєктахв Національному авіаційному університеті в наступному навчальному році (http://iiot.nau.edu.ua/).

Адреса: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8, каб. 609, 610; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
тел.: (044)406–72–09, 406–74–15, 406–74–04.
Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/