Профорієнтаційна робота – це традиція

22 березня 2018 року співробітники НАУ традиційно продовжили проведення профорієнтаційної роботи для старшокласників ЗНЗ Київщини. Цього разу діяльність одного з кращих авіаційних ВНЗ держави презентували для учнів 9–11 класів у 2-х ЗНЗ смт. Рокитного та на «ярмарку професій», що проводив  Рокитнянський районний центр зайнятості.  У ЗНЗ учням провели профорієнтаційні уроки «Вдалий професійний вибір – запорука успіху», а на базі ЦЗ його відвідувачам продемонстрували презентацію про НАУ,  фільм та організували виставку навчально-наукових підрозділів.

На вказаних заходах університет представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Гуманітарний інститут, НН Юридичний інститут, НН Інститут аеропортів, НН Інститут інформаційно-діагностичних систем, НН Аерокосмічний інститут, Факультет транспортних технологій, НН Інститут аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ і Коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

Понад 240 старшокласників із ЗНЗ  почули щирі слова вітання від імені ректорату університету, у яких їм побажали успіхів у навчанні, а одинадцятикласникам – поповнити студентські лави нашого вишу під час вступної кампанії–2018. Із газет «Авіатор» та інформаційно-рекламних буклетів НН інститутів та факультетів абітурієнти дізналися: про особливості вступу та навчання в НАУ; підготовче відділення громадян України та можливість отримання додаткових балів при вступі; другу вищу освіту, заочне навчання та навчання на кафедрі військової підготовки; міжнародну діяльність, англомовний проект та організацію студентського самоврядування і дозвілля. Старшокласників запросили на дні відкритих дверей, а також до участі у Літній школі–2018 та Пробному ЗНО–2018.

Адміністрація ЗНЗ та Рокитнянського РЦЗ переказала щирі слова вдячності керівництву та колективу Національного авіаційного університету за традиційну профорієнтаційну роботу високого рівня, завжди спрямовану на те, щоб допомогти абітурієнтам обрати вищий навчальний заклад та здобути якісну вищу освіту, адже кращий ВНЗ та навчання в ньому – це і є запорукою майбутнього професійного зростання та всіляких успіхів у житті.