Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Середа, 08 липня 2020 17:59

Переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ нагороджено!

У Національному авіаційному університеті успішно завершилися Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з української мови та літератури, математики, фізики, хімії, історії України, географії, біології, англійської мови.

В олімпіадах взяли участь понад 1000 випускників навчальних закладів освіти як із м. Києва (32 %), так і з регіонів України (68 %). Керівником олімпіад виступив Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, а до складу журі та предметно-методичних комісій увійшли науково-педагогічні працівники кафедр університету: базових і спеціальних дисциплін (українська мова та література); вищої математики, прикладної математики (математика); аерокосмічної геодезії, землеустрою та кадастру (географія); загальної та прикладної фізики (фізика); хімії і хімічної технології (хімія); історії та документознавства (історія України); педагогіки та психології професійної освіти (біологія); іноземних мов і прикладної лінгвістики (англійська мова).

На підставі наказу ректора НАУ В. Ісаєнка «Про нагородження переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ» від 03.07.2020 № 245/од переможці олімпіад представлені до нагородження дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

За результатами олімпіад при вступі у 2020 році до Національного авіаційного університету на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, переможці олімпіад гарантовано отримають до загального рейтингу вступника додаткові до 10 балів.

Щиросердечно вітаємо наших переможців ‑ майбутніх студентів Національного авіаційного університету!

(http://iiot.nau.edu.ua/images/docs/olimpiadu/2%20%D1%82%D1%83%D1%80/peremozhci_2020.pdf)

Зичимо вам і надалі продовжувати впевнено крокувати до нових вершин знань, невичерпної наснаги та енергії, подальших творчих успіхів, відмінних результатів на загальнодержавному ЗНО, високорейтингових сертифікатів здійснення мрій та планів! Нехай доля шле вам усім тільки добро і щастя, міцне здоров’я і достаток!

Нехай ваша заповітна мрія навчатися в Національному авіаційному університеті обов’язково здійсниться в 2020 році!

Інформація на сайті ННІІОТ:

Наші контакти:

03058 м. Київ, проспект Любомира Гузара 1, корпус 8а, кім. 610, 708.

тел.: (044)406-74-04; 406-72-02; 406-79-08; 497-52-84.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   або   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   або   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.