Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Понеділок, 13 липня 2020 09:09

Видано збірку матеріалів конференції

За результатами І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти» опубліковано е-збірку матеріали статей (доповідей) науковців, освітян, аспірантів, студентів.

Конференція відбувалася 16 червня 2020 року в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету спільно з науковими установами та навчальними закладами освіти України.

Збірка адресована науковцям, аспірантам, викладачам ЗВО, вчителям ЗЗСО та працівникам у галузі освіти, усім кого цікавить дистанційне навчання.

Над збіркою працювала редакційна колегія ННІІОТ НАУ у складі – Наталія Муранова (доктор педагогічних наук, професор, директор голова); Людмила Лахтіонова (кандидат економічних наук, доцент, кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти заступник голови); Олександр Бугайов (кандидат технічних наук, доцент, кафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти); Ольга Бруяка (кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін); Інна Божко (провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді).

Науковий редактор збірника – доктор педагогічних наук, професор, директор ННІІОТ НАУ Наталія Муранова.

Електронна версія збірника матеріалів конференції опублікована на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету за посиланням:

Усім учасникам конференції надруковано Сертифікати відповідно до опублікованого на сайті ННІІОТ НАУ (рубрика «Конференції, семінари») списку:

Сертифікати учасники конференції можуть отримати за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 610, щоденно з 10.00 до 16.00 (окрім суботи та неділі).

Довідки за тел.: (044)406-74-04, ел.: (044) 406-74-04; 406-73-11; 497-52-84; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.