Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Вівторок, 14 липня 2020 11:03

Видано збірку матеріалів учнів-членів МАН України

«Вийшла в світ» збірка наукових матеріалів доповідей учнів-членів МАН України та її територіальних відділень на ХX Міжнародній науково-практичній конференції «Політ. Сучасні проблеми науки», що проводилася в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету 15 травня та 05 червня 2020 року спільно з науковими установами та навчальними закладами освіти України.

Конференція відбувалася в межах реалізації програми НАУ «Обдарована особистість» за 11 напрямами з різних галузей знань за участі 80 юних науковців-дослідників, керівників, науковців-експертів університету, представників освітніх центрів міста Києва та областей: Київська, Львівська, Рівненська, Сумська, Черкаська.

Збірник рекомендовано до друку Вченою радою Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету та адресовано учням-членам МАН України, науковцям, аспірантам, викладачам ЗЗСО і ЗВО та працівникам у галузі освіти.

Підготувала збірку редакційна колегія у складі: д.пед.н., професор, директор ННІІОТ Наталія Муранова (за заг. ред.); к.т.н., заступник директора ННІІОТ Віктор Гнатюк; к.е.н., доцент кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти ННІІОТ Людмила Лахтіонова; д.т.н., професор, начальник науково-дослідної частини НАУ Петро Павленко; к.х.н., доцент кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ Марія Максимюк; к.т.н., доцент, завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІІОТ Ольга Бруяка; д.пед.н., доцент, професор кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІІОТ Олена Волярська.

Усі учасники конференції отримали відповідні Сертифікати (Дипломи): http://iiot.nau.edu.ua/index.php/naukova-robota/konferentsii/item/619-khx-mizhnarodna-naukovopraktychna-konferentsiia-molodykh-uchenykh-i-studentiv

Електронна версія збірника матеріалів конференції опублікована на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету за посиланням:

Сертифікати учасники конференції можуть отримати за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 610, щоденно з 10.00 до 16.00 (окрім суботи та неділі).

Довідки за тел.: (044)406-74-04; 406-74-04; 406-73-11; 497-52-84;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.