Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Середа, 15 липня 2020 18:49

Успішно завершено навчання на підготовчому відділенні

Незважаючи на карантинні обмеження, слухачі підготовчого відділення НН інституту інноваційних освітніх технологій успішно пройшли підготовку до загальнонаціонального ЗНО з навчальних предметів та завершили навчальний рік в Національному авіаційному університеті.

Маємо гарні новини про їхні високі бали на ЗНО, що є рейтинговими при вступі до Національного авіаційного університету.

Щиро радіємо за успіх наших випускників підготовчого відділення і бажаємо, щоб мрії навчатися у вишах України обов’язково здійснилися.

Сертифікати про завершення підготовчого відділення НАУ можна отримати за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 610, щоденно з 10.00 до 16.00 (окрім суботи та неділі).

Довідки за тел.: (044)406-74-04; 406-72-02; 406-79-08.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.а