Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Вівторок, 21 липня 2020 09:38

До уваги абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

У Національному авіаційному університеті з 24 липня розпочинають свою роботу освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», звернувшись до яких вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступити до університету за спрощеною процедурою.

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах:

– вступники з Криму – не пізніше 20 серпня;

– вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

Абітурієнти, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт.

Міністерство освіти і науки повідомляє, що для вступу мешканцям тимчасово окупованих територій не обов’язково мати український паспорт, достатньо мати свідоцтво про народження. А вступники, які не мають українського документа про освіту, можуть отримати його через Освітній центр, який направить їх у школу при центрі для складання двох іспитів державної підсумкової атестації з української мови та історії України, , а також один вступний іспит, який встановлює заклад вищої освіти.

Мешканці Криму та Севастополя беруть участь у конкурсі в межах квоти №2, доступної у кожному із закладів освіти, де працюватимуть освітні центри. А вступники з Донбасу вступають у ці заклади, беручи участь у загальному конкурсі, отримавши бали за вступні іспити.

Адреса: м.Київ, проспект Любомира Гузара 1, корпус 8а, кабінет 306.
Тел.: (044) 406-78-36; (044) 406-68-58.