• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вебінар «Власний

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів навчальних закладів освіти на вебінар з

Вебінар

Запрошуємо педагогічних працівників, освітян, батьків на вебінар «Пропедевтика профорієнтації.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 17 грудня 2020

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Середа, 22 липня 2020 12:49

Навчання впродовж життя триває

Директор НН інституту інноваційних освітніх технологій, професор Наталія Муранова пройшла новий курс на платформі Coursera «Introduction to Virtual Reality (VR)» (Знайомство з віртуальною реальністю) від викладачів Голдсмітського коледжу, Лондонського університету.

Курс виявився дуже цікавим та охопив основи віртуальної реальності (ВР), обладнання, історію, різні методи та способи застосування ВР та психологію віртуальної реальності.

Навчання тривало чотири тижні, що включало відеолекції, матеріали для самостійного опрацювання, тести, а також завдання, які оцінювали інші учасники курсу.

У процесі навчання засвоєно визначення віртуальної реальності та вивчено апаратне забезпечення VR, також продемонстровано цілий ряд пристроїв VR Head Mounted Devices (HMD). Викладачі розповіли про історію віртуальної реальності. Професор Мел Слейтер продемонстрував окремі магічні трюки (The Pinocchio Illusion, The Rubber Hand Illusion). Окремий розділ було присвячено вивченню трьох ілюзій: місця, правдоподібності та втілення. Учасникам було запропоновано розробити власну модель додатку віртуальної реальності. Цей курс дозволив дізнатися більше про різні додатки віртуальної реальності – від новин та документальних фільмів, до спорту, терапії та ігор. 

За результатами навчання професор Наталія Муранова отримала відповідний Сертифікат.

Отже, навчання впродовж життя триває…

Прочитано 137 разів