Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Вівторок, 04 серпня 2020 09:01

Неймовірний успіх на ЗНО!

Слухачі підготовчого відділення Національного авіаційного університету, випускники Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Мономаха очолили рейтингову таблицю результатів загальнодержавного ЗНО, набравши максимальну кількість балів (200) із фізики.

Це слухачі підготовчого відділення, відмінники навчання ‑ Піць Денис та Ситник Євгеній, які навчалися під керівництвом викладача кафедри базових і спеціальних дисциплін НН інституту інноваційних освітніх технологій Валентини Свентицької.

Піць Денис і Ситник Євгеній досягли неймовірного успіху на загальнодержавному ЗНО з фізики завдяки кропіткої багаторічної праці, допитливості, дисциплінованості і наполегливості, волі до перемоги, а також вчителям гімназії Ользі Терещенко та Миколі Гончаренко.

Їх мрія здійснилась! Позаду рік наполегливої праці в гімназії, на підготовчих курсах в НАУ, в Zoom, Мoodle. Розв’язано безліч тестів, сотні задач поглибленого рівня. А попереду - омріяний університет, нові перемоги і звершення!

Щиро радіємо за наших вихованців! Вітаємо їх із неймовірним успіхом на ЗНО з фізики. Бажаємо здійснення мрій, задумів, планів! І, звичайно ж, чекаємо в НАУ!