Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Четвер, 06 серпня 2020 10:36

Запрошуємо педагогів, вчителів, освітян, всіх хто консультує учнівську молодь на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості».

Дата проведення: 28.08.2020 року, 11.00 – 11.40.

Форма проведення: онлайн на платформі Zoom.

Ідентифікатор: 545 714 3959

Код доступу: pr3AWg

Участь безкоштовна.

Після навчання на вебінарі, ви зможете:

• під час діалогу зі співрозмовником використовувати базові навички вислуховування;
  • проводити інтерв’ю, використовуючи лише навички вислуховування;
  • консультувати учнівську молодь з метою прийняття основних рішень (де вчитися, чим займатися тощо);
  • проводити інтерв’ю, що сприятиме розвитку та вдосконаленню учнівської молоді, оцінювати зміни в їхньому розвитку як під час інтерв’ю, так і після нього;
  • використовувати навички уважності та вислуховування як частину психолого-педагогічної програми.

У результаті навчання ви зможете проводити професійну орієнтацію учнів в процесі інтерв’ювання та консультування.

Спікер – Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-KxovQwTkBQnF8GE-vGBblgWUMJ1dpLtJ5VyDZ57bL3KNGA/viewform

Доступ до вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам персонально.

Всім зареєстрованим учасникам буде видано відповідний Сертифікат.

Тел.: (044)406-72-09, (044)406-74-15