Переможці I (дистанційного відбіркового) туру Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету у 2018 році

 

Переможці I (дистанційного відбіркового) туру
Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету у 2018 році.

 

  • Олімпіада з математики

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
    Астапенко Ростислав Вікторович 155   Мілєйко Анна Тарасівна 180
    Баранов Дмитро Володимирович 190   Мозольов Іван Андрійович 170
    Безлуцька Валерія Вадимівна 150   Музика Дар`я Анатоліївна 180
    Безуглий Ростислав Сергійович 160   Музичук Марина Анатоліївна 185
    Бєліцька Катерина Сергіївна 190   Муха Михайло Андрійович 175
    Бишовець Наталія Миколаївна 160   Никитенко Михайло Юрійович 180
    Біжнюк Віталій Віталійович 200   Омельченко Віктор Андрійович 185
    Близнюкова Анастасія Дмитрівн 170   Омельчук Оксана Володимирівна 150
    Бовсуновська Марія Євгенівна 200   Осадчий Богдан Ігорович 175
    Бондаренко Богдан Володимирович 195   Павленко Денис Олександрович 200
    Васільєв Антон Вікторович 190   Паламарчук Каріна Віталіївна 160
    Вереновський Назарій Олександрович 200   Паламарчук Наталія Іванівна 190
    Голубцова Анна Вікторівна 150   Панченко Лілія Олександрівна 200
    Горідько Марина Юріївна 200   Пацкаль Микола Олександрович 180
    Грибенюк Таміла Андріївна 200   Пізнюр Юлія Олександрівна 165
    Григор'єва Ольга Олександрівна 185   Покуль Лєна Юріївна 185
    Гудименко Максим Леонідович 190   Радько Уляна Миколаївна 170
    Гурський Богдан Юрійович 195   Разсказов Микита Петрович 190
    Гутніченко Катерина Віталіївна 200   Ромашко Катерина Олександрівна 170
    Дейнека Віталій Миколайович 180   Савченко Тарас Володимирович 170
    Джіма Вадим Андрійович 180   Семенов Ярослав Васильович 185
    Діхтяр Іван Юрійович 175   Сказько Богдан Ігорович 170
    Дмитришина Анастасія Богданівна 150   Скрипченко Олексій Євгенович 190
    Єлісеєв Олександр Михайлович 185   Слдоян Всеволод Сергійович 180
    Жосан Олександр Юрійович 170   Снісаренко Марія Олегівна 200
    Зайчук Ангеліна Валентинівна 190   Таран Марія Вікторівна 165
    Іванов Павло Сергійович 160   Терещенко Наталія Олександрівна 160
    Ілляш Олена Максимівна 150   Терещук Богдан Анатолійович 190
    Ішунін Едуард Костянтинович 185   Терновець Ірина Ярославівна 175
    Коберський Юрій Миколайович 180   Товстоліс Анастасія Василівна 185
    Козак Тимофій Сергійович 150   Тодорчук Дженіфер Андріанівна 165
    Кокотіхін Антон Валентинович 200   Томілович Тетяна Олексіївна 150
    Колосова Вероніка Сергіївна 160   Торубара Родіон Русланович 190
    Комар Назар Васильович 150   Трофименко Микита Сергійович 200
    Коротка Аліна Валеріївна 190   Трохимчук Єлизавета Сергіївна 165
    Косар Дмитро Андрійович 185   Троцюк Денис Олександрович 200
    Костренко Максим Олександрович 190   Федоренко Поліна Дмитрівна 200
    Кругла Марія Олександрівна 160   Федорцев Кирил Олегович 190
    Кудрявцева Євгенія Олегівна 190   Хільчишин Андрій Віталійович 185
    Кулибко Iгор Вiталiйович 175   Чалапчій Ірина Володимирівна 160
    Лавренчук Ростислав Юрійович 200   Чалий Олексій Віталійович 150
    Лавро Олена Михайлівна 190   Часовніков Денис Андрійович 190
    Лахманюк Альона Вікторівна 170   Чулянчик Максим Миколайович 170
    Литвенюк Євгеній Петрович 180   Шакало Вікторія Русланівна 190
    Ліщинська Аліна Віталіївна 175   Швець Анастасія Григорівна 170
    Маліновська Ірина Сергіївна 165   Шимон Максим Олександрович 200
    Мамонець Владислав Петрович 165   Шляма Анна Андріївна 170
    Мирвода Софія Валентинівна 180   Щоголь Артем Олегович 165
    Михайлова Аліна Русланівна 150   Ютовець Назар Анатолійович 150
    Мичка Зорян Анатолійович 200   Яременко Дарина Миколаївна 180

  • Олімпіада з біології

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
     Адоньєва Марія Євгенівна  196    Копилова Тетяна Дмитрівна  196
     Багрій Олена Олександрівна  168    Кудрявцева Євгенія Олегівна  196
     Безуглий Ростислав Сергійович  168    Мажара Ольга Володимирівна  160
     Васільєв Антон Вікторович  196    Морозова Єлизавета Павлівна  160
     Голубцова Анна Вікторівна  160    Сорока Олександра Миколаївна  172
     Завалкевич Надія Віталіївна  160    Трофименко Микита Сергійович  160
     Ілик Дарина Тарасівна  192    Шакало Вікторія Русланівна  188

  • Олімпіада з фізики

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
    Акімушкін Олексій Володимирович 175   Лавренчук Ростислав Юрійович 175
    Біжнюк Віталій Віталійович 185   Малайдах Антон Олександрович 160
    Близнюкова Анастасія Дмитрівна 165   Мамонець Владислав Петрович 162,5
    Бондаренко Богдан Володимирович 187,5   Медведєв Костянтин Борисович 185
    Волошин Григорій Володимирович 172,5   Мельник Надія Олександрівна 185
    Гавриленко Дмитро Ігорович 185   Мичка Зорян Анатолійович 185
    Голубов Іван Олегович 172,5   Мозольов Іван Андрійович 170
    Гриньов Владислав Володимирович 185   Пізнюр Юлія Олександрівна 170
    Гурський Богдан Юрійович 157,5   Паламарчук Наталія Іванівна 150
    Дейнека Віталій Миколайович 157,5   Перчиць Віталій Валентинович 183,8
    Долінчук Ангеліна Юріївна 175   Разсказов Микита Петрович 160
    Жосан Олександр Юрійович 172,5   Романюк Андрій Тарасович 183,8
    Коротка Аліна Валеріївна 185   Савченко Тарас Володимирович 157,5
    Косар Дмитро Андрійович 160   Тодорчук Дженіфер Андріанівна 157,5
    Костренко Максим Олександрович 160   Торубара Родіон Русланович 162,5
    Ліщинська Аліна Віталіївна 200      

  • Олімпіада з географії

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
    Баженов Богдан Русланович 152   Марчук Владислав Олександр 160
    Базір Катерина Богданівна 200   Мащенко-Костенецький Артем Олексійович 168
    Бовсуновська Марія Євгенівна 200   Музика Дар`я Анатоліївна 184
    Бондарчук Діана Валеріївна 152   Павлюк Анастасія Павлівна 200
    Брико Аліна Вікторівна 160   Паламарчук Каріна Віталіївна 168
    Горлов Олексій Андрійович 160   Паламарчук Наталія Іванівна 152
    Григоренко Святослав Володимирович 176   Панченко Лілія Олександрівна 184
    Дмитришина Анастасія Богданівна 152   Пишногуб Дарія Володимирівна 192
    Довгий Євгеній Анатолійович 200   Покуль Лєна Юріївна 168
    Дроботюк Марина Володимирівна 176   Рогальова Дарина Григорівна 168
    Жосан Олександр Юрійович 192   Рябоконь Дарина Олександрівна 200
    Задорожна Аліна Віталіївна 160   Саакянц Олександр Олександрович 200
    Заїка Богдан Андрійович 200   Томілович Тетяна Олексіївна 200
    Карпенко Ніколіна Олексіївна 168   Тригуба Микола Васильович 200
    Лошицька Тетяна Михайлівна 152   Шепель Гліб Олександрович 176
    Малукало Олександр Олександрович 184   Янковський Єгор Янович 168
    Мамаджанов Артем Русланович 184   Ясінська Олександра Олександрівна 184

  • Олімпіада з хімії

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
    Кльован Кирило Євгенович 200   Никитенко Михайло Юрійович 176
    Копилова Тетяна Дмитрівна 172   Снісаренко Марія Олегівна 184
    Максименко Людмила Владиславівна 168   Совгуть Марія Василівна 180
    Мекшун Владислав Андрійович 200   Швець Анастасія Григорівна 156
    Морозова Єлизавета Павлівна 200      

  • Олімпіада з історії України

     

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
    Бабак Ярослава В`ячеславівна 170   Музика Дар`я Анатоліївна 192
    Бондар Діана Іванівна 151   Нерез Владислав Дмитрович 188
    Буковська Софія Володимирівна 183   Павлюк Анастасія Павлівна 154
    Глєбова Наталя Олександрівна 159   Подрез Юлія Володимирівна 200
    Гольц Тетяна Михайлівна 184   Рудик Альона Олегівна 196
    Григоренко Святослав Володимирович 172   Саакянц Олександр Олександрович 188
    Гром Тетяна Володимирівна 188   Сарафин Анастасія Вікторівна 191
    Дмитришина Анастасія Богданівна 183   Семенюк Світлана Юріївна 151
    Драпінська Марія Олегівна 180   Сіренко Анжеліка Анатоліївна 180
    Дроботюк Марина Володимирівна 184   Смірнова Вікторія Максимівна 150,5
    Іщук Євген Віталійович 192   Терещенко Наталія Олександрівна 180
    Клименко Віталій Юрійович 188   Тригуба Микола Васильович 196
    Корженевська Катерина Сергіївна 192   Фещенко Дарина Віталіївна 170,5
    Кошель Наталія Вікторівна 200   Хахаліна Ольга Олегівна 159
    Лошицька Тетяна Михайлівна 200   Часовніков Денис Андрійович 183
    Ляпін Кирил Родіонович 175   Чубак Юлія Володимирівна 152,5
    Марчук Владислав Олександр 158   Шаркова Карина Сергіївна 157
    Мелешук Тетяна Анатоліївна 166   Ясінська Олександра Олександрівна 162

  • Олімпіада з україниської мови та літератури

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
     Адоньєва Марія Євгенівна  191    Медведєв Костянтин Борисович  190
     Андрійчук Богдан Михайлович  171    Мельник Надія Олександрівна  176
     Бабак Ярослава В`ячеславівна  181    Мичка Зорян Анатолійович  190
     Базір Катерина Богданівна  196    Мілєйко Анна Тарасівна  157
     Баранов Дмитро Володимирович  154    Моргун Дарина Дмитрівна  194
     Барикіна Анастасія Сергіївна  174    Музика Дар`я Анатоліївна  173
     Безуглий Ростислав Сергійович  153    Музичук Марина Анатоліївна  172
     Бишовець Наталія Миколаївна  184    Муха Михайло Андрійович  152
     Близнюкова Анастасія Дмитрівна  170    Нерез Владислав Дмитрович  163
     Бондар Діана Іванівна  163    Никитенко Михайло Юрійович  172
     Бондаренко Богдан Володимирович  190    Овсак Богдан Олександрович  158
     Бондарчук Діана Валеріївна  180    Оліферук Карина Ігорівна  171
     Буковська Софія Володимирівна  191    Омельчук Оксана Володимирівна  180
     Бухамет Маргарита Олександрівна  186    Осадчий Богдан Ігорович  196
     Вереновський Назарій Олександрович  200    Павленко Денис Олександрович  196
     Глєбова Наталя Олександрівна  175    Панченко Лілія Олександрівна  190
     Гольц Тетяна Михайлівна  176    Пелешок Юлія Василівна  161
     Горідько Марина Юріївна  157    Пізнюр Юлія Олександрівна  189
     Грибенюк Таміла Андріївна  187    Подрез Юлія Володимирівна  186
     Грипич Зінаїда Петрівна  159    Поліщенко Владиcлав Миколайович  155
     Гром Тетяна Володимирівна  162    Притула Анастасія Сергіївна  154
    Грушовець Софія Володимирівна  180    Радько Уляна Миколаївна  178
    Гудименко Максим Леонідович  172    Разсказов Микита Петрович  154
    Гутніченко Катерина Віталіївна  186    Ребдело Юлія Анатоліївна  186
    Данилюк Анастасія Сергіївна  189    Ромашко Катерина Олександрівна  189
    Дейнека Віталій Миколайович  184    Рудик Альона Олегівна  190
    Демченко Анна Сергіївна  179    Савченко Даниїл Володимирович  176
    Джумаєва Влада Вадимівна  199    Сарафин Анастасія Вікторівна  192
    Дмитришина Анастасія Богданівна  183    Семенов Гліб Геннадійович  163
    Довгань Катерина Володимирівна  174    Сіренко Анжеліка Анатоліївна  176
    Драпінська Марія Олегівна  187    Скідкіна Дар'я Максимівна  151
    Дроботюк Марина Володимирівна  165    Скрипченко Олексій Євгенович  173
    Єлісеєв Олександр Михайлович  176    Смірнова Вікторія Максимівна  181
    Єрьоміна Вікторія Олегівна  192    Сницин Олександр Володимирович  150
    Жосан Олександр Юрійович  182    Сохацька Руслана Ігорівна  152
    Задорожна Аліна Віталіївна  165    Терещенко Наталія Олександрівна  179
    Зайчук Ангеліна Валентинівна  189    Тихоненко Аня Олегівна  157
    Іщук Євген Віталійович  178    Ткаченко Даша Володимирівна  152
    Карбовський Роман Вікторович  164    Тодорчук Дженіфер Андріанівна  166
    Карпенко Вероніка Юріївна  154    Томілович Тетяна Олексіївна  183
    Катерина Роман Тарасович  176    Торубара Родіон Русланович  174
    Коберський Юрій Миколайович  188    Третяк Ольга Владиславівна  188
    Колосова Вероніка Сергіївна  192    Тригуба Микола Васильович  182
    Копилова Тетяна Дмитрівна  167    Фещенко Дарина Віталіївна  184
    Корженевська Катерина Сергіївна  191    Чалапчій Ірина Володимирівна  194
    Коротка Аліна Валеріївна  186    Чалий Олексій Віталійович  174
    Кругла Марія Олександрівна  183    Часовніков Денис Андрійович  162
    Кудрявцева Євгенія Олегівна  170    Чехович Сергій Сергійович  167
    Кулибко Iгор Вiталiйови  181    Чубак Юлія Володимирівна  157
    Лавренчук Ростислав Юрійович  159    Чулянчик Максим Миколайович  166
    Лавро Олена Михайлівна  190    Шаркова Карина Сергіївна  177
    Ліщинська Аліна Віталіївна  181    Шляма Анна Андріївна  178
    Лошицька Тетяна Михайлівна  196    Шостак Юлія Вікторівна  155
    Ляпін Кирил Родіонович  167    Ющенко Адріана Олександрівна  186
    Маліновська Ірина Сергіївна  165    Якимчук Євгеній Анатолійович  187
    Марчук Владислав Олександр  153    Ясінська Олександра Олександрівна  192

  • Олімпіада з англійської мови

    ПІБ Бали   ПІБ Бали
     Адоньєва Марія Євгенівна  179    Іщук Євген Віталійович  163
     Андрійчук Богдан Михайлович  192    Косар Дмитро Андрійович  177
     Антонюк Дарина Віталіївна  165    Лошицька Тетяна Михайлівна  157
     Астахова Ольга Олегівна  183    Павленко Денис Олександрович  157
     Базір Катерина Богданівна  174    Разсказов Микита Петрович  161
    Баранов Дмитро Володимирович  151   Фещенко Дарина Віталіївна 184
    Барикіна Анастасія Сергіївна  181   Чалапчій Ірина Володимирівна 174
    Безуглий Ростислав Сергійович  165   Часовніков Денис Андрійович 151
    Вереновський Назарій Олександрович  153   Ющенко Адріана Олександрівна 152
    Волотовський Даниїл Станіславович  171   Яхновець Данило Анрійович 183

Прочитано 728 разів