Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Середа, 09 вересня 2020 05:20

НАУ в топ-5 ЗВО України

Національний авіаційний університет увійшов в Топ-5 ЗВО за кількістю абітурієнтів зарахованих на бюджет. Наш університет посідає п’яте місце – 1186 вступників бакалаврського та молодшого бакалаврського рівня на основі повної загальної середньої освіти зараховано на навчання за державний кошт.

НАУ серед лідерів вітчизняної освіти:

1. Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” – 3748;
2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 2986;
3. Національний університет “Львівська політехніка” – 2297;
4. Львівський національний університет імені Івана Франка – 2108;
5. Національний авіаційний університет – 1186;

За інформацією Міністерства освіти і науки кількість зарахованих на ОС «Бакалавр» становить 51 тис 377 осіб та 425 – ОС «Молодший бакалавр».