Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Четвер, 10 вересня 2020 11:07

Перший випуск регіональних експертів Київщини з проведення інституційного аудиту

Завершилося перше навчання регіональних освітніх експертів Київщини з проведення інституційного аудиту, що було організовано спільними зусиллями управління Державної служби якості освіти у Київській області та Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України.

9 вересня 2020 року сертифікати отримали 49 освітніх експертів, які успішно пройшли навчання з питань проведення інституційного аудиту, розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти.

Серед експертів – директор Інституту інноваційних освітніх технологій, професор Наталія Муранова, науковці закладів вищої освіти, керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти.

Учасники навчання оволоділи знаннями з питань проведення інституційного аудиту й інтерпретації його результатів, здобули уміння щодо розбудови та розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти з урахуванням особливостей освітньої діяльності закладів освіти.

Під час навчання учасники активно працювали над вирішенням кейсів практичних завдань, ділилися досвідом роботи у закладах освіти, вдосконалювали власні знання.

Дякуємо працівникам Управління Державної служби якості освіти України у Київській області, науковцям Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, учасникам навчання за плідну роботу, партнерство та спільне розуміння якості освіти!