Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Неділя, 13 вересня 2020 10:45

Голосуємо за Громадські проєкти для учнів Києва

Шановні друзі! Запрошуємо всіх небайдужих киян підтримати ініціативу Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ і проголосувати за громадські проєкти, що будуть реалізовані для учнів міста Києва на безоплатній основі. Діти України того варті!

• Громадський проєкт № 662 «Освітній, науковий, профорієнтаційний проєкт «IT CLUB» буде реалізовано на базі СШ № 197 та відкриє нові можливості для учнів у вивченні сучасних ІТ технологій.

Голосуємо за майбутнє дітей України: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/662
Реалізація проєкту передбачає придбання сучасного обладнання та створення належних умови для вивчення сучасних технологій, де школярі різних вікових категорій зможуть творчо реалізувати здібності, розкрити таланти, розвинути критичне мислення й здатність до самореалізації; отримати нові теоретичні знання та практичні навички в галузі ІТ, поєднуючи навчання, відпочинок і дозвілля на базі спеціалізованої школи № 197 імені Д. Луценка Святошинського району міста Києва.

Проєкт «EDLAB» буде реалізовано на базі СЗШ І-ІІІ ст. № 35 міста Києва, передбачає залучення учнів до науково-дослідницької, експериментальної, винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва; наукових конференцій, навчальних тренінгів, лабораторних практикумів, днів науки, освітніх фестивалів, форумів, марафонів, олімпіад, наукових шкіл.

Реалізація проєкту передбачає придбання сучасного обладнання та створення належного середовища для підвищення якості середньої освіти, розвитку інтелектуального та творчого потенціалу учнів, підтримки обдарованої молоді; забезпечення допрофесійної підготовки учнів шляхом реалізації освітніх, наукових, профорієнтаційних заходів нового формату на базі закладу освіти.

Інструкція для голосування: https://gb.kyivcity.gov.ua/news/show/progolosuvati-za-proekti-gb-5-mozhna-takozh-u-smartfoni