• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

Вебінар

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Понеділок, 21 вересня 2020 14:12

Міжнародний день миру

21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир – це велика і світла мрія людства. Проблема миру для людства залишається актуальною у всі часи. Особливо зараз, як ніколи, Україна потребує мирного неба.

Кожен з нас має прагнути до миру і робити все можливе заради миру на Землі. Міжнародний день миру відзначають із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році.

Студенти та науково-педагогічні працівники Національного авіаційного університету мають активну громадянську позицію і беруть участь у заходах, присвячених збереженню миру. Щиро дякуємо всім, хто захищає мир в державі та в світі.

Бажаємо всім натхненної праці, нових відкриттів і процвітання, щоб пройти через всі випробування, творити і діяти заради миру. Мир – це найбільша цінність, мрії батьків і дітей. Бажаємо здолати перешкоди на шляху до миру, щедро творити з наснагою добро, щоб служити ідеалам миру, щоб збувалися найкращі мрії. Миру в серцях та в нашій славній Україні! Бажаємо, щоб в нашій країні настав мир! Бажаємо єдності в ім’я України на благо миру і розвитку! Мир на землі – щастя і радість у суспільстві та в родині! Хай буде мир!

Колектив ІІОТ НАУ, директор, професор Наталія Муранова

Прочитано 61 разів