День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Четвер, 24 вересня 2020 17:08

Стартували Дні НАУки в НАУ!

22 вересня 2020 року у Національному авіаційному університеті у форматі онлайн на платформі Zoom було проведено науковий захід «День науки в НАУ» для учнівської молоді. У заході брали участь 56 старшокласників закладів загальної середньої освіти та студентів коледжів Київщини.

Мета заходу ‑ залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки і техніки та проводиться в рамках реалізації програми університету «Обдарована особистість» та на замовлення Малої академії наук України.

Учасників заходу привітала директор Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова, яка відзначила важливість наукового саморозвитку учнів для їх майбутньої професійної реалізації.

У рамках заходу учні прослухали наукову лекцію на актуальну тему «Як працюють економічні закони в Україні», яку провела кандидат економічних наук, доцент, заступник директора інституту Людмила Лахтіонова.

На лекції було розглянуто історію та причини розробки і введення в дію Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні»; розкрито головне завдання трансформації національної системи бухгалтерського обліку; надано загальну характеристику даного закону; вказано його мету та призначення; на практичних прикладах висвітлено роботу принципів бухгалтерського обліку та фінансової звітності; зазначено форми організації бухгалтерського обліку на підприємствах; ознайомлено з обов’язками головного бухгалтера; наголошено на вимогах до посади головного бухгалтера підприємства, що становить суспільний інтерес. Роз’яснено застосування міжнародних стандартів для певної категорії вітчизняних підприємств.

Деталізовано загальні вимоги, подання та оприлюднення фінансової звітності та зосереджено увагу щодо цього на відповідних змінах на період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

Наступний захід відбудеться 15 жовтня 2020 року (15:00 – 15:40, онлайн). Реєстрація:  http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky

Запрошуємо учнівську молодь до участі у безкоштовних проєктах НАУ, що підвищуюють рівень професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів.

Організатор – Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ, Центр обдарованої учнівської молоді, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; (044)406-72-09, (044)406-74-15; сайт: http://iiot.nau.edu.ua